Spolupráce s Magistra

 

Vzhledem k těžké době způsobené epidemií Covid jsme se na našich lékárnách v Unhošti, Ovčárech, ne Stromovce a na Harfě rozhodli spojit naše síly s virtuálním řetězcem Magistra a.s. a to následující formou.

Unhošť a Ovčáry

Lékárny jsou plnohodnotně zapojeny do řetězce Magistra s využitím plné akční nabídky včetně letáku Magistra distribuovaného po okolí. Naše věrnostní karta těchto lékáren funguje zároveň v ostatních Magistra lékárnách a naopak. Nově mohou také zákazníci využít možnost rezervace receptu a rezervace léků přes Magistra E-shop do našich lékáren.

Stromovka a Harfa

Vzhledem k tomu, že si jako společnost ceníme své nezávislosti, rozhodli jsme se u těchto lékáren zachovat maximální nezávislost a z toho důvodu je spolupráce s řetězcem Magistra pouze částečná a to participací na připravovaných marketingových akcích. V těchto lékárnách není možné uplatnit věrnostní kartu Magistra sítě a nakoupit produkty exkluzivní značky Magistra. Z důvodu velkého zájmu našich pacientů v současné chvíli připravujeme ve spolupráci s Magistrou rezervace receptů a také rezervace léků v Magistra E-shopu na našich lékárnách.