Oblíbené značky - Walmark

oblíbené značky - Walmark

Péči o zdraví můžete vzít do vlastních rukou. WALMARK vás v tom vždy podpoří.

 

DVĚ ŘADY PRODUKTŮ PRO LEPŠÍ ORIENTACI

Společnost Walmark průběžně sleduje trendy nejen ve zdravotní problematice, ale také v otázkách životního stylu. Jdeme vstříc požadavkům moderní doby a ve spolupráci se spotřebiteli a s ohledem na doporučení odborníků vám přinášíme nový design u vašich oblíbených produktů.

Nový vzhled a rozdělení na dvě produktové řady vám umožní snadnou a intuitivní orientaci v širokém portfoliu značky Walmark. Nově klademe větší důraz na představení účinků na přední straně krabičky, což vám usnadní výběr toho nejvhodnějšího produktu. Pevně věříme, že jsme schopni pokrýt všechny vaše potřeby a budeme vám největší oporou v aktivnímu přístupu ke zdraví.

 

Řada PLUS

obsahuje široké spektrum produktů pozitivně ovlivňující lidské zdraví. Nabízí celou škálu vitaminů, minerálů, bylinných extraktů a jejich vzájemných kombinací, které jsou určeny ke každodennímu užívání.

 

Řada EXPERT

obsahuje prémiové produkty s jedinečným složením na trhu. Výjimečnost a originalita složení, které vychází z nejnovějších vědeckých poznatků.

 

Naše vize

V oblasti zdravotní péče je WALMARK nejrychleji rostoucí firmou ve střední Evropě. Soustředíme se na inovace a otevíráme zákazníkům nové a vylepšené možnosti, jak dbát o své zdraví.

Jsme společensky odpovědní

Využíváme jedinečné příležitosti šířit mezi lidi povědomí o zdravém způsobu života. Sami jdeme příkladem, dodržujeme zdravý životní styl, ale jeho zásady nikomu nediktujeme. Snažíme se inspirovat, radit a pomáhat na cestě ke zdravějšímu a vitálnějšímu životu.

Každý může žít naplno

Věříme, že každý může žít naplno a vést aktivní život ve všech jeho etapách. Angažujeme se ve veřejně prospěšných projektech a v regionu podporujeme stovky organizací s cílem pomáhat potřebným. Rádi spolupracujeme s partnery, kteří mají potenciál dlouhodobé soběstačnosti.

Členství

  • ČASP (Česká asociace pro speciální potraviny)
  • SVOPL (Sdružení výrobců volně prodejných léčivých přípravků)
  • ADL (Asociácie dodávateľov liekov)
  • ISO 13485 2016

Export

Mimo 9 poboček ve střední Evropě, vyvážíme naše produkty do 40 dalších zemí světa.

Jsme společensky odpovědní

Abychom si byli jisti kvalitou, účinností a bezpečností všech našich produktů, řídíme výrobu přísnými pravidly. Soubor pravidel nazýváme Správná výrobní praxe (Good Manufactoring Practice

Veškeré výrobní procesy máme pod kontrolou Státního ústavu pro kontrolu léčiv (SÚKL) a navíc pravidelně procházíme audity příslušných státních autorit - SÚKL i Státní zemědělské a potravinářské inspekce.

 

https://www.walmark.cz/