Oblíbené značky - Vichy

oblíbené značky - Vichy

Síla Mineralizující termální vody zrozené ve francouzských vulkánech pro silnější pleť.

 

MINERALIZUJÍCÍ TERMÁLNÍ VODA VICHY

Síla Mineralizující termální vody Vichy pro posílenou pleť

Termální voda Vichy pramení přímo v srdci Francie v chráněné oblasti Auvergne. Během své tisícileté cesty do hloubky 4 000 metrů absorbuje 15 minerálů a minerálních živin, které jsou pro pleť nepostradatelné.

Mineralizující termální voda je hlavní aktivní ingrediencí všech přípravků péče Vichy.

 

ZÁVAZKY

Průkopník v dermokosmetice

Doktor Haller se s termální vodou Vichy poprvé setkal začátkem 20. století během svého vedení Termálního centra Vichy. Jako první využil jejích terapeutických účinků v kosmetice a založil tak značku Vichy.

Jako průkopník dermokosmetiky vytvořil nové péče o pleť přesně podle typu pleti. V lékárnách vyvinul první sérum a zavedl kosmetické poradenství pro ženy. Vše tvořil na základě svého medicínského vzdělání.

 

ZROZENÍ VICHY

50 př.n.l. - Díky svým unikátním účinkům na pokožku byly prameny uctívány Kelty (později také Římany) a staly se oblíbeným místem ke koupání.

1677 - Po návratu z Vichy, markýza de Sévigné vychválila účinky termální léčby na dvoře Ludvíka XIV. a zavedla tak nový trend.

1861 - Napoléon III. prohlásil Vichy největšími termálními lázněmi v Evropě.

1931 - Laboratoře Vichy byly založeny dermatologem působícím v termálním centru, Dr. Hallerem, a ředitelem společnosti Grenoville Perfumes, Georgem Guérinem. První dermokosmetická řada nesla název Les Secrets de Vichy.

1961 - Vichy otevřelo továrnu 4 km od termálních pramenů. Benefity termální vody se staly součástí všech přípravků VICHY.

 

 

INSTITUT VICHY - ZDROJ SÍLY PRO VAŠI PLEŤ

Rituál pro regeneraci pleti

Pouhých pár kroků od termálního pramene v Institutu laboratoří Vichy, našla mineralizující termální voda své využití a stala se součástí všech protokolů péče o pokožku, které byly vyvinuty a schváleny odborníky. Jejich cílem je přeměnit, obnovit a zregenerovat vaši pleť, tak aby byla silnější a krásnější.

Každý rituál vychází z vaší osobní diagnostiky, zohledňuje stav vaší pleti i životní styl a přeměňuje ji krok po kroku. Účinky jsou znatelné již po prvním ošetření.

 

Vaše individuální ošetření v lázních Vichy

Dermoporadce z francouzského Institutu Vichy vám předá osobní program kosmetické péče. Zahrnuje veškeré rituály, v kterých je zahrnuta péče o pleť s přípravky Vichy, automasážní techniky a přezkoumání životosprávy.

Nechte se námi vést. Pochopíme vás, bude vás hýčkat a poradíme vám. Vše jsme navrhli tak, abychom vás mohli podporovat v cestě za regenerací, odpočinku a krásné pleti. A to i po ukončení pobytu.

 

https://www.vichy.cz/