Oblíbené značky - Revalid

oblíbené značky - Revalid

Chcete svým vlasům poskytnout péči, jakou si zasluhují? Revalid® nabízí řešení vašich problémů s vlasy. Náš komplexní systém vlasové péče byl vyvinut speciálně pro to, aby vaše vlasy byly zdravější a silnější. Na jeho vývoji pracovali nejlepší švýcarští odborníci na vlasovou péči. Výrobky z řady Revalid® řeší zvýšené padání vlasů a podporují jejich zdravý růst. Řada Revalid® obsahuje vlasovou kosmetiku pro vnější užití a také léčivý přípravek v tobolkách k vnitřnímu užití.

 

O ZNAČCE REVALID®

Revalid® byl vyvinut ve Švýcarsku. Specializuje se na vlasovou kosmetiku a přípravky proti vypadávání vlasů. Cílem jsou zdravé, krásné a silné vlasy. Věříme v komplexní péči, kdy jsou vlasy vyživovány od kořínků po konečky. Víme, že existuje jasné propojení mezi stavem vašich vlasů a vaším sebevědomím. Proto neustále pracujeme na vývoji nových přípravků, které řeší problémy s vlasy od základu, navracejí jim jejich přirozenou krásu a vám sebevědomí.

 

NAŠE MISE

Značka Revalid® je založena na vědeckém výzkumu, inovacích a špičkové expertíze, a samozřejmě na švýcarské tradici.

Naším cílem je vyvíjet efektivní, vysoce kvalitní produkty s ověřenou účinností, to vše na základě hlubokých odborných zkušeností v oblasti vlasové péče a boje proti vypadávání vlasů. Chceme být oporou pro lidi trpící nejrůznějšími problémy s vlasy.

Jsme přesvědčení, že krásné vlasy jsou především zdravé vlasy, a chápeme, jak výrazný pozitivní efekt na sebevědomí zdravé vlasy mají. Revalid® chce ukázat, že osobní péče a péče o vlasy pomohou, aby vnitřní krása zazářila i zvenčí.

 

VYROBENO VE ŠVÝCARSKU

Revalid® byl vyvinut ve Švýcarsku v roce 1992 s cílem zajišťovat komplexní péči o vlasy s důrazem na boj s vypadáváním vlasů.

Značka Revalid® patří společnosti Ewopharma, švýcarské farmaceutické společnosti, která při vývoji přípravků určených pro všechny typy problémů s vlasy klade zvláštní důraz na vědecký výzkum a poznatky. Ewopharma se pyšní hlubokým znalostmi a expertízou v oblasti péče o vlasy. Tyto znalosti přenáší do inovací a vývoje nových produktů.

S cílem vyrábět vysoce účinné produkty úzce spolupracujeme se zdravotníky, dermatology a nezávislými institucemi. Všechny přípravky Revalid® jsou pečlivě dermatologicky testované, abychom zajistili jejich vysokou kvalitu.

Náš výzkum, vývoj i výroba probíhají ve Švýcarsku. Jsme hrdi na švýcarský odkaz, který vkládáme do všech našich přípravků, služeb, komunikace a firemních aktivit. 

 

NAŠE FILOZOFIE

Značka Revalid® v sobě spojuje kvalitu a vizi. Revalid® je více než obchodní značka, Revalid® je způsob myšlení.

Revalid® v sobě shrnuje všechny vlastnosti, které jsou pro nás důležité – jsou to spolehlivost, kredibilita, profesionalita, odhodlání a efektivnost. Využíváme nejpokročilejší technologie a nejnovější vědecké poznatky, abychom vám mohli přinášet produkty, které vám pomohu vyřešit problémy s vlasy. V centru všeho, co děláme, je člověk. Protože každý z nás je jedinečný, ať už jde o vlasy, styl nebo self-image. Jde nám o to, najít řešení pro vaše specifické potřeby, a to vyžaduje odbornost. Proto jsou naše výrobky k dostání pouze v lékárnách a jsou doporučovány odborníky a dermatology.

Naše práce je založena na našich základních firemních hodnotách. Věříme, že krásné vlasy jsou vlasy zdravé. Revalid® usiluje o komplexní účinky, uvnitř i zvenčí. Chápeme, jak je vzhled důležitý pro sebevědomí a vnímání sebe sama, a s tímto přesvědčením vyrábíme naše produkty. Jsme pyšní na švýcarskou tradici. Švýcarsko je zemí světově proslulou svými inovacemi a má vynikající pověst. Revalid® odráží tyto oceňované švýcarské hodnoty a promítá je do všech svých produktů.

 

https://www.revalid.cz/