Oblíbené značky - Nuxe

oblíbené značky - Nuxe

Můj respekt a úcta k síle rostlin a přírody inspirovaly filosofii značky NUXE, jež se opírá o výjimečnou účinnost přírodních rostlinných extraktů na kůži. - Aliza Jabès

 

NUXE

NATURE + LUXE

(Příroda + Luxus)

 

Historie značky Nuxe sahá již do 50. let minulého století. Tehdy se jednalo o výzkumnou laboratoř, zabývající se aromaterapií a bylinnou medicínou. Tuto laboratoř v roce 1989 pozvedla žena s nadšením pro rostliny a přírodní kosmetiku.

Touto ženou byla Aliza Jabèz, dcera lékárníka, který jí sympatie k síle přírody předal a vedl ji v její cestě za stvořením přírodní kosmetiky, bez parabenů, umělých barviv, minerálních olejů a složek živočišného původu, s výjimkou včelích produktů.

Kosmetika Nuxe cílí na využití síly rostlinné části přírody a svým zákaznicím nabízí produkty, které ocení i jejich velmi citlivá pleť.

Dnes je společnost Nuxe kosmetickou jedničkou ve Francii. Přelom znamenalo stvoření Zázračného oleje Huile Prodigieuse, který si podmanil ženy svou vůní i multifunkčností. Také ostatní produkty značky Nuxe zahalují ženy do nádherné vůně.

O inovátorském přístupu společnosti Nuxe svědčí i fakt, že má již téměř 45 podaných patentů v oblasti výroby kosmetiky.

O přístupu společnosti ke světu pak vypovídá i její zapojení do projektu pro záchranu včel či projektu 1001 fontána, který pomáhá v rozvojových zemích instalací fontán s pitnou vodou.

 

https://www.nuxe-kosmetika.cz/