Oblíbené značky - Eucerin

oblíbené značky - Eucerin

Značka dermokosmetické péče doporučovaná dermatology, jejíž základ tvoří vědecký výzkum. Široká nabídka produktů různých druhů. Doporučováno dermatology. Vysoce účinné výrobky. Více než 100 let výzkumu.

 

Rozsáhlý výzkum pro porozumění detailního fungování kůže a účinných látek jsou základem  vysoce kvalitních výrobků Eucerin. Vědci laboratoří Eucerin věnují výběru složek u všech výrobků velkou péči a snaží se maximálně omezovat jejich počet. V případě, že máte velmi citlivou pleť nebo trpíte alergiemi doporučujeme zkontrolovat si složení výrobků v naší Databázi ingrediencí.

 

OSVĚDČENÁ INOVACE JE - Vědecká péče, která funguje

Kožní problémy, jako je akné, atopická dermatitida nebo hyperpigmentace nepůsobí pouze na naši pokožku. Často mají vliv také na naše sebevědomí, naši náladu a v konečném důsledku také na kvalitu našeho života. Účinné, vysoce snášenlivé a klinicky ověřené inovace v péči o pleť od značky Eucerin® dávají lidem šanci, aby se ve své kůži cítili lépe a mohli si opět užívat života naplno.

 

DERMOKOSMETICKÁ PÉČE O PLEŤ - Life-changing power of dermatological skincare

Značka Eucerin® se věnuje odborné kosmetické péči na farmaceutické úrovni již více než 100 let. Neustále usilujeme o inovativní vědecká řešení a naším hlavním cílem je vývoj účinných, vysoce snášenlivých a klinicky ověřených výrobků. Vyvíjíme naše výrobky tak, aby zachovávaly a zlepšovaly zdraví a krásu vaší pokožky. Protože víme, že pouze hmatatelné a viditelné výsledky mohou vyřešit vaše kožní problémy a pomoci zlepšit váš každodenní pocit pohody. Víme, že účinky kosmetických řešení působí hlouběji, než v pleti. Cítí-li se lépe vaše pleť, cítíte se lépe i vy. Objevte dermatologickou péči o pleť, která vám změní život.

 

https://www.eucerin.cz/