Oblíbené značky - Ducray

oblíbené značky - Ducray

Komplexní péče při specifických problémech vlasů i pokožky. Ducray mění váš každodenní život k lepšímu. Naleznete v lékárnách. Intenzivní péče. Rychlý efekt. Dlouhodobý účinek.

 

PRECIZNOST OD DUCRAY

Naše inovace se odráží ve vědecké preciznosti vyjádřené naším jedinečným a mezinárodním inovativním přístupem.

Vyvíjíme nové produkty v úzké spolupráci s významnými představiteli z oboru dermatologie:
✓17 interních dermatologů
✓ 2 bakteriologové


Všichni jsou členy 4 specializovaných rad, které byly doposud založeny (akné, vlasová péče, terapeutické vzdělávání a Afrika).
Společně sdílíme mezinárodní vědecké novinky, každodenní zkušenosti a problémy, se kterými se lékaři v dermatologii setkávají.

Tento přístup příspěvkové inovace se zaměřuje na: sdílené zkušenosti, vědomosti a dovednosti atd., které jsou poháněny zvědavostí, pozorováním a kritickým pohledem.

Naše nejnovější inovace:

✓ 2012 Sensinol, 1. řešení v péči o přecitlivělou kůži a vlasovou pokožku.
✓2013 Keracnyl PP, s Myrtacine®, první patentovanou aktivní látkou zaměřenou na biofilm bakterie P.acnes, která je hlavním faktorem vzniku akné.
✓ 2015 Neoptide MEN, hlavní průlom v rané péči při vypadávání vlasů u mužů: jediný produkt působící na všechny 3 faktory způsobující vypadávání vlasů u mužů.

Od roku 2012 značka DUCRAY navíc podporuje cenou Hair Care Awards inovaci v dermatologii, prezentovanou během kongresu Journées Sabouraud, jako uznání nejlepších klinických případů v dermatologii týkajících se vlasů a vlasové pokožky.

 

DUCRAY – ZNAČKA PEČUJÍCÍ O ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Vždy se těšíme z budoucnosti. Odráží se to obzvláště v našem přístupu ke společnosti a životnímu prostředí v rámci našeho Klimatickému závazku: ochrana životního prostředí pro maximální udržení našeho zdraví a duševní pohody.

V rámci našeho působení se snažíme o globální rozsah:


1. ZAMĚŘIT SE NA „OMEZENÍ EMISÍ CO2“, JIŽ PŘI VYVÍJENÍ PRODUKTU

Díky vytvoření prvního ekologického balení pro náš stěžejní produkt vedoucí na evropském trhu. 100 % ekologický šampon Extra-Doux.
A také díky vyvinutí 86 % pečujících šamponů z naší nabídky s bioodbouratelným složením.


2. SNÍŽIT SPOTŘEBU ENERGIE VYUŽITÉ K VÝROBĚ PRODUKTŮ

100 % našich produktů je vyrobeno v továrnách ve Francii, které pro 80 % své činnosti využívají energii z obnovitelných zdrojů a 98 % jejich odpadu je recyklováno.


3. INFORMOVAT ZÁKAZNÍKY O EKOLOGICKÉM ZNAČENÍ

  • V roce 2011 se značka ve Francii zúčastnila s šamponem Extra-Doux kampaně ekologického značení: testovací fáze proběhla v rámci fóra Grenelle de l'environnement forum.
  • V roce 2015 byl šampon Extra-Doux vybrán pro podstoupení testovací fáze v Evropě.


4. PROJEVIT SOLIDARITU K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ A KE ČLOVĚKU

Od roku 2012 je značka Ducray zapojená do projektu podporující výsadbu stromů akácie na Mali. Tak je zajištěna kompenzace veškerých emisí skleníkových plynů vyprodukovaných během výroby šamponů Extra-Doux. Tento závazek po dobu 20 let také zajišťuje další příjem pro farmáře, potravu pro dobytek a vyšší úrodnost půdy.

 

https://www.ducray.com/cz-cz