Oblíbené značky - Curaprox

oblíbené značky - Curaprox

Dentální zdraví ze Švýcarska. Čištění zubů s Curaproxem je jemné, zábavné a zdravé… i při bělení. Zjistěte více…

 

LEPŠÍ ZDRAVÍ PRO VÁS 

CURAPROX – značka produktů společnosti Curaden – nabízí prémiové švýcarské výrobky pro péči o zuby a dásně.

V Curadenu vyvíjíme  od roku 1972 produkty pro zdraví zubů a dásní. Zdraví dutiny ústní je klíčové. Nejedná se jen o bílé zuby a svěží dech. Ale také o zdravé tělo. 

Proto Curaden úzce spolupracuje na vývoji výjimečných produktů CURAPROX s dentálními profesionály. Díky tomu nabízí atraktivní a účinné produkty, které je radost používat. 

Po celém světě spolupracujeme s dentálními odborníky na vývoji výjimečných vzdělávacích programů pro jejich kolegy. Každý rok celosvětově vzděláváme a certifikujeme tisíce instruktorů správné péče o zuby a dásně. Naši instruktoři vám pomáhají s motivací a poskytují vám dovednosti, které potřebujete k tomu, abyste snadno udržovali ústa, zuby a dásně v perfektním stavu... díky tomu cítíte rozdíl. 

Čištění zubů s CURAPROXem je zábava. Je to snadné.  Rychle vidíte pozitivní výsledky.  Naše dokonalé výrobky vás motivují k důkladnému čištění. Nikdy nepřestaneme usilovat o výrobu těch nejúčinnějších a nejatraktivnějších produktů ústní hygieny na světě. Díky tomu denně získáváme nové fanoušky značky CURAPROX.

 

https://www.curaprox.cz/