Oblíbené značky - Cemio

oblíbené značky - Cemio

Značka La Roche-Posay, průkopník v oblasti dermatologie, nabízí komplexní řady pečujících produktů pro pleť obličeje i pokožku těla. Součástí portfolia značky je i make-up.

 

VŽDY O KROK NAPŘED

Inovujeme, pomáháme, rozdáváme radost

Každý rok přinášíme nové produkty a technologické inovace. Vycházíme maximálně vstříc požadavkům našich zákazníků a spotřebitelů. Přinášíme komfort a originalitu. Pomáháme našim zdravotně postiženým spoluobčanům: podporujeme projekt chráněných dílen, které lidem se zdravotním postižením dávají možnost seberealizace a zařazení do pracovního procesu.

 

CO DĚLÁME?

Jedním z klíčových strategických segmentů jsou investice do lékárenství. V srpnu 2012 vstoupila na český trh nová Divize originálních přípravků Cemio, jejím cílem je přinášet originální produkty, které mají unikátní složení, výraznou přidanou hodnotu pro pacienta a jsou vyráběné výhradně ve Švýcarsku.

 

VYBÍREJTE VŽDY TO NEJLEPŠÍ, JDE PŘECI O VAŠE ZDRAVÍ

… a to je v životě to nejdůležitější.

Naše produkty přispívají ke kvalitnějšímu a hodnotnějšímu životu. S teploměry a tlakoměry Cemio Metric je měření hračka. Pravidelným měřením předcházíte zdravotním komplikacím, na které byste jinak nepřišli. Kloubní přípravek Kamzík Vám opět navrátí radost z pohybu a budete opět skákat jako Kamzík. Mějte na paměti, že pohyb nás provází celým životem a díky pohybu můžeme dělat vše co nás baví. Časté chození na záchod či pokles sexuální aktivity ve vyšším věku je s přípravkem RED3 již minulostí. Obranyschopnost organismu je velmi důležitá. Imunitní systém udržuje integritu organismu. S přípravky Cemio na podporu imunity máte napůl vyhráno …

 

JAKÁ JE NAŠE VIZE?

Dlouhodobou vizí společnosti je přinášet originální švýcarské produkty, které mají unikátní složení s výraznou přidanou hodnotou pro zákazníka. Vývoj receptur je na jedné straně inspirován čistou alpskou přírodou, kvalitu konečného přípravku pak garantuje zpracování surovin špičkovými technologiemi v renomovaných švýcarských farmaceutických továrnách a laboratořích.

 

SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK, NAŠE VIZITKA

Hledáte jednoduchost, komfort, přesnost, kvalitu a spolehlivost? Pak jsou výrobky firmy CEMIO správná volba. V nabídce Cemio komodit najdete přes 40 produktů špičkové kvality a ověřeného složení. Měřící zdravotní technika, zahrnující tlakoměry a teploměry, patří k nejspolehlivějším a nejoblíběnějším na českém trhu. Naše produkty si již oblíbili tisíce zákazníků. Buďte i Vy jedním z nich.

 

https://www.cemio.cz/