Oblíbené značky - Bioderma

oblíbené značky - Bioderma

BIODERMA je značkou společnosti NAOS, která se věnuje biologii pokožky již 40 let. Naše inovace a účast na důležitých průlomech pro zlepšení zdraví pokožky z nás učinily experty v oblasti dermatologické péče.

 

BIODERMA JE ZNAČKA NAOS

Ekobiologie je podstatou přístupu společnosti NAOS a vychází z ekosystémů pokožky (biologie, fyziologie), jednotlivců (životní styl) a naší planety, které jsou nerozlučně propojené a navzájem se ovlivňují.

 

Bioderma pomáhá zlepšit zdraví vaší pokožky trvale udržitelným způsobem

BIODERMA je biologie ve službách dermatologie a dermatologie ve službách zdraví.

Každý den se musí pokožka přizpůsobovat svému prostředí, které ovlivňuje její rovnováhu a zdraví. Znečištění, klimatické podmínky, UV paprsky, nemoc, léky, stárnutí. Všechny tyto faktory oslabují a porušují rovnováhu pokožky, potlačují její přirozenou obranyshopnost.

Pokožka se tak stává citlivější a reaktivnější. Mohou se objevit skvrny, zarudnutí a podráždění. Pokožka každého člověka reaguje v závislosti na své DNA různým způsobem.

Jsme přesvědčeni, že působení na viditelné příznaky nestačí. Abychom se o pokožku a její zdraví skutečně účinně starali, musíme ji chránit před vnějšími vlivy (počasí, drogy, znečištění), řešit příčiny její nerovnováhy a zároveň respektovat její přirozenost. Společně s dermatology a zdravotníky navrhujeme produkty, které budou působit preventivně a doplňovat dermatologickou léčbu.

 

Ekobiologie je náš přístup k pokožce

Ekobiologie je vědecký přístup, který kombinuje ekologii a biologii pokožky. Tento přístup, který se radikálně liší od tradiční kosmetiky, považuje pokožku za živý ekosystém, jehož přírodní zdroje a mechanismy je třeba chránit a zachovat.

Ekobiologie pochází z hlubokého porozumění pokožce. Pokožka je plná živých buněk, neustále se vyvíjí a přizpůsobuje našemu tělu i okolnímu světu. Náš přístup pomáhá pokožce přizpůsobit se vnějšímu prostředí a obnovit své přirozené funkce vlastními silami.

 

NAŠE ODBORNÉ ZNALOSTI - BIOLOGIE POKOŽKY

Protože by zdravá pokožka měla být dostupná pro každého, vyvinuli jsme produkty pro každého jednotlivce, pro každý věk a typ pokožky, a to na základě našich odborných znalostí o biologii pokožky a naší specializace na dermatologii.

Díky spolupráci s profesionály z celého světa v oblasti zdravotní péče jsou naše produkty navrženy tak, aby zachovaly zdravou pokožku a zajistily řešení šité na míru potřebám každé pokožky. Reaktivní pokožka, suchá až atopická pokožka, pokožka náchylná k akné... Pomáháme všem typům pokožky, aby se posílily, ať už z důvodu citlivosti, nebo prostředí.

Díky tomu, že jsou naše produkty praktické a jejich použití je jednoduché, pečují o vaši pokožku a každý den ji podporují tak, aby účinek byl viditelný a dlouhotrvající, aniž by se zapomínalo na respekt vůči vaší pokožce.

 

Dynamika inovací vedená společným vývojem

Při vývoji inovací našich produktů pracujeme ruku v ruce s lékaři, dermatology a kožními specialisty.

Naše vztahy jsou založeny na tom, že jsme přístupní, pozorní a ohleduplní, takže můžeme vyvíjet naše formule a receptury.

Od nápadu k finálnímu produktu včetně účinku a tolerance pokožky – BIODERMA oslovuje nezávislé odborníky a spotřebitele, aby zajistila, že naše produkty odpovídají jejich potřebám. Ať už u kulatého stolu, nebo v rámci individuálních rozhovorů se snažíme ujistit, že existuje něco, co přijmou všechny naše komunity.

 

Viditelný účinek s respektem ke každé citlivosti

BIODERMA se postará o každou pokožku, i když je jedinečná, a to prostřednictvím reakce šité na míru, která je založená na ekobiologických principech.

 

https://www.bioderma-cz.com/