Oblíbené značky - Avène

oblíbené značky - Avéne

Značka Avène v sobě nese sílu termální vody, která se rodí na jihu Francie. Kosmetika Avene se řadí mezi vysoce kvalitní přípravky pro péči o pleť. Spojení účinných látek s jemnou konzistencí veškerých produktů se stará o Vaši pleť.

 

PŘÍBĚH VODY

Různé tváře Termální vody Avène

Čistá a Přirozená, Termální voda Avène je vzácným přírodním bohatstvím, uznávaným po celém světě, a zároveň kontrolovaným a chráněným.

Hloubková a záhadná, Termální voda Avène odhaluje část sebe každý den. Voda tvořená unikátním minerálním a biologickým bohatstvím, a bezpochyby dalšími tajemstvími, která čekají, až budou odhalena.

Účinná a aktivní, Termální voda Avène je srdcem celosvětově známé dermokosmetické značky Avène.

 

Avène, bohatá historie

Historický příběh Avène začíná v malém městečku na jihu Francie. Malebné středověké městečko Avène se nachází v údolí řeky Orb v samém srdci Národního regionálního přírodního parku v Haute Languedoc. Lázeňští hosté, obklopení přírodou, si plně užívají klidu chráněného prostředí, bohaté vegetace, prosluněného a příjemného klimatu. Přečtěte si příběh historie Avène od samého počátku...

  • 1736: Vše začíná uzdravením koně markýze de Rocozel; kůň trpící úporným svěděním pociťuje úlevu již po několika koupelích...Tak dochází k odhalení vlastností zklidňující termální vody Avène s účinky proti podráždění.
  • 1743: První lázeňští hosté přijíždějí do údolí řeky Orb k pramenu Sainte-Odile.
  • 1871: Amerika objevuje účinky termální vody Avène při léčbě pacientů popálených při velkém požáru v Chicagu.
  • 1874: Pramen získává povolení k využití pro veřejné blaho.
  • 1990: Rekontrukce lázní a založení Dermatologických laboratoří Avène.
  • 1993 a 2003: Rozšíření výrobní linky.
  • 2004: Zvětšení kapacity lázeňského provozu Hydroterapeutického centra Avène.
  • 2007: Založení výzkumného centra vody.
  • 2010: Dermatologické laboratoře Avène potvrzují svou vedoucí pozici ve 100 zemích světa. Ročně se zde léčí více než 2 600 pacientů.


Po celém světě se mezi Dermatologickými laboratořemi Avène a spotřebiteli vytváří  vzájemný vztah důvěry. Spotřebitelé se mohou spolehnout na dermatologické vlastnosti termální vody Avène, která je základem všech přípravků, a na neustálé inovace.

Jedinečnost a úspěšný vývoj učinil z termální vody nejprodávanější kosmetickou značku ve Francii a zajistil jí celosvětové uznání. V USA, Číně a Japonsku se z průkopníka v oboru stala značkou, která stojí v čele prodejů dermokosmetiky v lékárnách.

 

NAŠE ZÁVAZKY

Avène, zodpovědná a uvědomělá značka

Dermatologické laboratoře Avène se zavázaly k ochraně lidského bytí a životního prostředí vytvořením charty, která plně vyjadřuje hodnoty značky a je specialistou na citlivou pleť.

Zjistěte více o tom, jak chráníme naše zdroje a garantujeme vysoce kvalitní výrobky.

 

Srdce značky Avène: termální voda Vysoce chráněný, čistý zdroj se zachovanými vlastnostmi.

Dermatologické laboratoře Avène si propůjčily čistou termální vodu rovnou z přírody. Voda se tvoří hluboko v oblasti Národního přírodního parku Haut Languedoc, v udržovaném a dokonale čistém prostředí, které vyžaduje naši plnou pozornost.
Za účelem zachování čistoty vody a jejích vlastností se Výzkumné centrum vody a výrobní závod nachází v místě jejího pramene.

 

Špičková dermokosmetická odbornost pro vysoce kvalitní, účinné a bezpečné přípravky.

Termální voda Avène je základní účinnou látkou všech našich přípravků. Ty jsou vyráběny nedaleko Hydroterapeutického centra, v blízkosti pramene termální vody. Naše přípravky potvrzují sílu našeho výzkumu, farmaceutickou kulturu a dermokosmetickou expertízu.
Jejich úspěch spočívá v synergicky působící kombinaci Termální vody Avène s našimi inovativními, bezpečnými a patentovanými účinnými látkami.

 

https://www.eau-thermale-avene.cz/