Oblíbené značky - A-Derma

oblíbené značky - A-Derma

Francouzská značka A-DERMA je průkopníkem v rostlinné dermo-kosmetice. Dermatologické laboratoře A-DERMA rozvíjí umění péče o křehkou pokožku již déle než 30 let díky unikátní aktivní látce, ovsu Rhealba®, který pokožce navrací rovnováhu, zklidňuje ji a obnovuje. Všechno to začalo s panem Pierrem Fabrem, lékárníkem z města Caster ve Francii, který se ve své práci zaměřil na jedinečné účinky ovsa, rostlinu využívanou pro léčebné účely přes tři tisíce let. Toto byl počátek rozsáhlého výzkumu, který v jiho-západní části Francie trvá dodnes.

 

ŘEŠENÍ NAVRŽENO SPECIÁLNĚ PRO KŘEHKOU KŮŽI

Muži, ženy, děti a dospělí – v určitém okamžiku života má křehkou kůži každý člověk. Přinášíme otestované a efektivní řešení pro křehkou kůži ve formě produktů navržených na míru pro každý typ kožních problémů.

 

JEDINEČNÁ AKTIVNÍ LÁTKA ROSTLINNÉHO PŮVODU: OVES RHEALBA®

Oves Rhealba® je jedinečný a exkluzivní kultivar vybraný mezi 26,000 variantami ovsa pěstovanými po celém světě. Byl vybrán pro své vyvažující, zklidňují a obnovující účinky a je pěstován dle standadů organického zemědělství.

 

VĚDECKY PROKÁZANÁ ÚČINNOST

Naše odbornost a zkušenosti nám umožnily vytvořit bezpečné a účinné produkty, které nám přinesly důvěru více než 45,000 lékařů po celém světě a uznání těch, kteří naše produkty používají.

 

CHARTA ZODPOVĚDNÉHO ZÁVAZKU

Náš závazek zahrnuje pěstování ovsa Rhealba® bez použití hnojiv, pesticidů a geneticky modifikovaných organismů, stejně tak jako používání doplňujících ingrediencí vybraných pro svůj přírodní původ a bezpečnost. Obaly produktů jsou také přátelské k životnímu prostředí.

 

Terre d’Avoine, rodné místo ovsa Rhealba®

V Puylaurens, v samotném srdci regionu Tarn, se rozprostírá Terre d’Avoine, rodné místo značky A-DERMA. Jedná se o zdí obehnané město, které se datuje od roku 1640, a které je obklopeno poli s ovsem Rhealba®, naším jedinečným druhem ovsa s unikátními dermatologickými vlastnostmi.

 

Naše jedinečné aktivní látky na roslinné bázi

Oves Rhealba® obnovuje, zklidňuje a obnovuje křehkou kůži. Tato trojitá účinnost, v kombinaci s vysokou snášenlivostí, jsou pro značku A-DERMA charakteristické. Oves Rhealba® je pěstován tak, aby 100% dostál standardům francouzského organického zemědělství. Výhonky ovsa se sklízejí průměrně po 12-ti týdnech růstu, v této době totiž dosahují maximální koncentrace aktivních látek. Jakmile je oves sklizen rozdrtí se, vysuší a následně projde extraktorem– výsledkem je ovesná pokrutina, která je opravdovým “zlatým dolem” co do koncentrace aktivních surovin.

 

Co je křehká kůže?

Kůže se může stát křehkou kdykoliv v průběhu našeho života. Křehká kůže je kůže s narušenou kožní bariérou, která již nadále neplní svou přirozenou ochrannou funkci. Každodenní vnější a vnitřní poškození kůže narušuje její přirozenou schopnost ochrany, proto se o svou pokožku musíme starat denně a posilovat ji kdykoliv je potřeba.

 

https://www.aderma.cz/